Novinky

Zpoždění odeslání postav Zpoždění odeslání postav

Postavy mají zpoždění a budou dodány ASAP, nejpozději do 23.10. Budou rozeslány na vaše emaily.

 
Průvodce hráče Průvodce hráče

Milí hráči, připravili jsme pro vás průvodce letošním larpem Methancity: Horizont události. V tomto dokumentu se v pěti kapitolách dočtete všechny podstatné informace. Dokument obsahuje pozadí herního příběhu, pravidla a mechaniky larpu, atd.

 
Aktualizace registrací Aktualizace registrací

Proběhla poslední a nejpřesnější aktualizace informací na záložce REGISTRACE. Informace se vážou na spuštění dnešních registrací. Vše je připraveno, v 20:00 začínáme.

 
Byly aktualizovány informace na webu k larpu MethanCity: Horizont události (říjen 2015) Byly aktualizovány informace na webu k larpu MethanCity: Horizont události (říjen 2015)

Byly aktualizovány informace na webu k larpu MethanCity: Horizont události (říjen 2015)

 
Poděkování 2012 Poděkování 2012

Krátké vyjádření, ohlednutí se a poděkování k letošnímu ročníku Methancity larpu: Bod obnovy.

 
Máme prostor Máme prostor

Registrace otevřeny pro všechny zájemce. Stav je zatím přibližně 60% naplněných míst. Schvalování postav, doplňování herních informací zabere minimálně měsíc, mějte trpělivost. K prvním schváleným se dostaneme nejdříve za 10 dní.

 
Aktuálně k 28.3. Aktuálně k 28.3.

Pracujeme na registračním systému a domlouváme napevno herní prostor. Držte palce, práce je hodně a nepřátel Ministra Mentora ještě víc! Jen svědomitou prací překonáme kvótu 140%!

 
Změna designu Změna designu

Byl změněn design a struktura webu. Další aktualizace budou v průběhu prosince.

 
Aktuálně k 6.6.2011 Aktuálně k 6.6.2011

Prosíme ty účastníky, kteří ještě nevyplnili zpětnou vazbu na akci, aby tak učinili pokud možno co nejdříve! (pod odkazem "Příběhový report" (níže).

 
Poděkování Poděkování

DĚKUJEME VŠEM ÚČASTNÍKŮM METHANCITY: 2084.
Děkujeme všem, kteří dorazili na námi pořádáný larp a doufáme, že jsme alespoň z části naplnili Vaše očekávání. Hráči, stejně tak jako CP byli úžastní! Methancity team

 
Přípravy vrcholí Přípravy vrcholí

Přípravy vrcholí! Začátkem příštího týdne se na webu objeví doplňující informace, a to jak orginazeční tak příběhové. SLÁVA STRANĚ!

 
Uzavřena registrace Uzavřena registrace

Uzavíráme registraci pro MethanCity: 2084. Registrační formulář je stále otevřen, ale schvalovat budeme jen v případě odpadnutí současných schválených hráčů. Hráče registrované v posledních pěti dnech řadíme již mezi náhradníky.

 
Aktuálně Aktuálně

Všichni registrovaní a schválení hráči obesláni mailem s informačním textem (měsíc před akcí). Kdo ze schválených nedostal infomail, ozvěte se na methancity@gmail.com

 
Informační mail Informační mail

Během večera 24.3.2011 by všichni registrovaní a shválení hráči měli obdržet informační mail s detaily k blížícímu se larpu MethanCity: 2084. Nažhavte si mailové klienty a pružně reagujte, abychom věděli s kým můžeme pro hru počítat...

 
Aktuálně Aktuálně

Znám nový herní prostor! MethanCity: 2084 se bude konat v obci Záříčí 10 km od města Přerov. Pro více informací navštivte článek Kdy a kde (sekce Organizačně).

 
Registrace jsou otevřeny Registrace jsou otevřeny

Registrace byly veřejně otevřeny, kliknutí na odkaz Registrace z hlavního menu vás navede k samotné registraci.

 
Aktuality k 25.1.2011 Aktuality k 25.1.2011

Otevření registrace: 1.2.2011 / Nepřehlédněte: Strany & NPC Známo místo larpu! Všechny informace jsou v sekci organizačně!

 
15.11.2010: 15.11.2010:

Změna data MethanCity: 2084 na 22.4. - 24.4.2011 / Čtěte stránky - minimálně jeden článek, nebo podstatná informace týdně až do začátku larpu

 
Aktuality k 6.11.2010 Aktuality k 6.11.2010

Zveřejněno datum konání akce / MethanCity LARP 2011 bude mít podtitul "2084" / přidána fotogalerie a videogalerie z prvního ročníku / aktualizován design webu

 
Aktuality k 6.10.2010 Aktuality k 6.10.2010

Aktualizace designu webu / přidána dolní navigační lišta / přidány odkazy na spřátelené weby

 
 

„Mít rád lidi a milovat lidi to je celé tajemství a snad jediný recept na štěstí.“ Jan Werich