Novinky

Zpoždění odeslání postav Zpoždění odeslání postav

Postavy mají zpoždění a budou dodány ASAP, nejpozději do 23.10. Budou rozeslány na vaše emaily.

 
Průvodce hráče Průvodce hráče

Milí hráči, připravili jsme pro vás průvodce letošním larpem Methancity: Horizont události. V tomto dokumentu se v pěti kapitolách dočtete všechny podstatné informace. Dokument obsahuje pozadí herního příběhu, pravidla a mechaniky larpu, atd.

 
Aktualizace registrací Aktualizace registrací

Proběhla poslední a nejpřesnější aktualizace informací na záložce REGISTRACE. Informace se vážou na spuštění dnešních registrací. Vše je připraveno, v 20:00 začínáme.

 
Byly aktualizovány informace na webu k larpu MethanCity: Horizont události (říjen 2015) Byly aktualizovány informace na webu k larpu MethanCity: Horizont události (říjen 2015)

Byly aktualizovány informace na webu k larpu MethanCity: Horizont události (říjen 2015)

 
Poděkování 2012 Poděkování 2012

Krátké vyjádření, ohlednutí se a poděkování k letošnímu ročníku Methancity larpu: Bod obnovy.

 
Postavy v Důlním městě Postavy v Důlním městě

Mezi Herní skupiny byl přidán článek obsahují soupis důležitých postav ve městě. Naleznete ho zde.

 
Platba hráčů ze Slovenska Platba hráčů ze Slovenska

Pokud jste ze Slovenské republiky,je možnost buďto zaplatit převodem, pokud máte banku mBank, tak poplatek není tak hrozný, vyjde asi na 40,- kč., 1,6 - 2 Eura. Pokud je to pro Vás komplikace, tak není problém zaplatit na místě. Pouze pro Sk, díky.

 
Máme prostor Máme prostor

Registrace otevřeny pro všechny zájemce. Stav je zatím přibližně 60% naplněných míst. Schvalování postav, doplňování herních informací zabere minimálně měsíc, mějte trpělivost. K prvním schváleným se dostaneme nejdříve za 10 dní.

 
Aktuálně k 28.3. Aktuálně k 28.3.

Pracujeme na registračním systému a domlouváme napevno herní prostor. Držte palce, práce je hodně a nepřátel Ministra Mentora ještě víc! Jen svědomitou prací překonáme kvótu 140%!

 
Změna designu Změna designu

Byl změněn design a struktura webu. Další aktualizace budou v průběhu prosince.

 
Aktuálně k 6.6.2011 Aktuálně k 6.6.2011

Prosíme ty účastníky, kteří ještě nevyplnili zpětnou vazbu na akci, aby tak učinili pokud možno co nejdříve! (pod odkazem "Příběhový report" (níže).

 
Poděkování Poděkování

DĚKUJEME VŠEM ÚČASTNÍKŮM METHANCITY: 2084.
Děkujeme všem, kteří dorazili na námi pořádáný larp a doufáme, že jsme alespoň z části naplnili Vaše očekávání. Hráči, stejně tak jako CP byli úžastní! Methancity team

 
Přípravy vrcholí Přípravy vrcholí

Přípravy vrcholí! Začátkem příštího týdne se na webu objeví doplňující informace, a to jak orginazeční tak příběhové. SLÁVA STRANĚ!

 
Uzavřena registrace Uzavřena registrace

Uzavíráme registraci pro MethanCity: 2084. Registrační formulář je stále otevřen, ale schvalovat budeme jen v případě odpadnutí současných schválených hráčů. Hráče registrované v posledních pěti dnech řadíme již mezi náhradníky.

 
Aktuálně Aktuálně

Všichni registrovaní a schválení hráči obesláni mailem s informačním textem (měsíc před akcí). Kdo ze schválených nedostal infomail, ozvěte se na methancity@gmail.com

 
Informační mail Informační mail

Během večera 24.3.2011 by všichni registrovaní a shválení hráči měli obdržet informační mail s detaily k blížícímu se larpu MethanCity: 2084. Nažhavte si mailové klienty a pružně reagujte, abychom věděli s kým můžeme pro hru počítat...

 
Aktuálně Aktuálně

Znám nový herní prostor! MethanCity: 2084 se bude konat v obci Záříčí 10 km od města Přerov. Pro více informací navštivte článek Kdy a kde (sekce Organizačně).

 
Registrace jsou otevřeny Registrace jsou otevřeny

Registrace byly veřejně otevřeny, kliknutí na odkaz Registrace z hlavního menu vás navede k samotné registraci.

 
Aktuality k 25.1.2011 Aktuality k 25.1.2011

Otevření registrace: 1.2.2011 / Nepřehlédněte: Strany & NPC Známo místo larpu! Všechny informace jsou v sekci organizačně!

 
15.11.2010: 15.11.2010:

Změna data MethanCity: 2084 na 22.4. - 24.4.2011 / Čtěte stránky - minimálně jeden článek, nebo podstatná informace týdně až do začátku larpu

 
Aktuality k 6.11.2010 Aktuality k 6.11.2010

Zveřejněno datum konání akce / MethanCity LARP 2011 bude mít podtitul "2084" / přidána fotogalerie a videogalerie z prvního ročníku / aktualizován design webu

 
Aktuality k 6.10.2010 Aktuality k 6.10.2010

Aktualizace designu webu / přidána dolní navigační lišta / přidány odkazy na spřátelené weby

 
 

„Mít rád lidi a milovat lidi to je celé tajemství a snad jediný recept na štěstí.“ Jan Werich